Puslapio kūrimo tendencijos 2020 metais!

Puslapio kūrimo tendencijos 2020 metais!

Kaip ir dauguma dalykų, taip ir interneto dizainas bėgant metams keičiasi. Naujos dizaino tendencijos bei elementai gali akimirksiu paversti jūsų svetaine interneto praeities relikvija. Kad jūsų svetainė atrodytų moderniai ir profesionaliai, turite sekti internetinių svetainių kūrimo tendencijas.

Nežinote kur rasti tokią informaciją? Mes sekame tendencijas ir galime jums padėti. Supažindinsime jus su tuo, kas bus madinga 2020 metais.

2020 metais interneto svetainių tendencijos bus susijusios su mikroanimacija, organinėmis funkcijomis, minimalizmu, mobiliai aplinkai patogia navigacija, kas paverčia svetainę ypač patogią naudoti.

Yra keletas dalykų, kurie visada bus ypač svarbūs, tai greitas svetainės užsikrovimas bei prisitaikantis (patogus mobiliems įrenginiams) dizainas. Tačiau toliau vardinami elementai bus modernūs ir taps dideliu pranašumu 2020 metais.

Mikroanimacija

Kaip jau galėjote atspėti iš pavadinimo, mikroanimacija yra maža animacijos detalė puslapyje. Tik šuo atveju mikro nereiškia mažo dydžio. Mikroanimacija labai naudinga ir padedanti vartotojams sąveikauti su jūsų svetaine. Tai gali būti judantys paveikslėliai, tolimesnę kryptį klientui nurodančios judančios rodyklės ar kitokie paveikslėliai.

Mikroanimacija jau kelis metus yra populiari, tačiau 2020 metais ją bus siekiama išnaudoti organiškai. Kitaip sakant organiškai įlieti į visą svetainės vaizdą, kad klientas pasijustų ne naršantis plokščiame beformiame puslapyje, o puslapyje kur nuolat kažkas juda, žadina susidomėjimą, padeda aiškiau ir paprasčiau naviguoti puslapyje.

Mikroanimacija taip pat yra viena iš populiariausių elektroninės prekybos naujovių. Mikroanimacijos dėka galima klientui parodyti kaip daiktas atrodo realybėje, suteikti jam realų vaizdą.

Organinės formos

Geometrinės formos buvo esminė svetainių kūrimo tendencija 2019 m., tačiau 2020 m. Viskas bus susiję su organinėmis formomis. Organinės ar skysčiais išlietos formos yra tai, kas neapima tiesių linijų. Pagalvokite apie gamtoje vyraujančias formas, pavyzdžiui, kalvas arba tai, kaip ežero ar upės kraštai yra asimetriški ir vingiuoti.

Skysčių išlietos formos yra puikus būdas suskaidyti svetainės skyrius be griežtų linijų ar kampų. Jas taip pat puikiai tinka naudoti fone.

Minimalizmas (plokščias dizainas)

Minimalizmas, dar kitaip vadinamas prokščiuoju dizainu, nėra nauja svetainės dizaino tendencija, tačiau jis visada buvo asocijuojamas su balta spalva ir neperkrautu dizainu. 2020 metas rekomenduojame eksperimentuoti su spalvotu minimalizmu. Vietoje baltos naudoti kitas spalvas, jas maišyti tarpusavyje. Juk ne visada minimalizmas reiškia tik baltą spalvą.

Paryškinta fono spalva, švarus, neperkrautas tektas, minimalūs dizaino elementai, tai daro svetainės dizainą traukiantį dėmesį ir lengvai pritaikomą kliento akiai. Kartais mažiau yra daugiau.

Paryškintos spalvos

Spalvingas minimalizmas yra neatsiejamas nuo vienos iš didžiausių 2020 m. interneto svetainių dizaino tendencijų: spalvos! Paryškintos, ryškios, prisotintos spalvos padeda jūsų prekės ženklui išsiskirti ir prieštarauja švelniems neutraliems atspalvimas, kuriuos per pastaruosius kelerius metus pasirinko daugybė kompanijų.

Spalva, sukelianti nuotaiką

Kartu su drąsiomis spalvomis mes manome, kad apgalvotai naudoti spalvas tam tikroms nuotaikoms sukelti bus labai svarbu 2020 m. Spalvų psichologija egzistuoja šimtmečius ir todėl rinkodaros specialistai naudojo ją, kad didintų pardavimus.

Nors tai, kaip mes aiškiname spalvas, turi daug ką bendro su mūsų pačių suvokimu, yra keletas bendrų jausmų, susijusių su spalvomis. Pavyzdžiui, žalia paprastai žymi gamtą ir natūralius produktus, o raudona simbolizuoja energiją ir aistrą.

Galime susidaryti vaizdą, kad 2020 m. interneto dizaineriai dar labiau susitelks į tai, kaip apgalvotai panaudoti spalvas, kad sukeltų tokią nuotaiką ir jausmą klientui, kurį svetainė ir turi sukelti.

Nykščiams draugiška mobilioji navigacija

Jau nebeturėtų kilti klausimų ar kuriant svetainę daryti prisitaikantį visiems ekrano dydžiams dizainą. Jūsų svetainė turėtų gerai veikti ir būti lengvai naudojama mobiliuosiuose įrenginiuose. Tačiau 2020 m. internetinis dizainas bus sutelktas į nykščiams palankių svetainių kūrimą.

Kas tiksliai yra „nykščiui draugiškas“?

Mes kalbame apie tai, kaip mes naudojame savo telefonus. Jei dabar skaitote tai savo telefone, pažiūrėkite, kaip jį laikote. Ko gero, jūsų pirštai yra jūsų telefono apatinę dalį paliekant nykščiu atlikti visą darbą.

Štai kodėl kuriant internetinę svetainę būtina pagalvoti ir svetainę pritaikyti taip, kad nykščiams būtų patogu naršyti. Naršymo juostos, meniu ir net kontaktų mygtukų įdėjimas į vietą, kurią gali pasiekti nykštys, palengvina jūsų svetainės naudojimą bei pagerina jūsų UX dešimteriopai.

Pateikiame grafiką, kuriame aiškiai matosi nykščiams pritaikytos telefono ekrano sritys:

Išmanusis video

Video įrašai ilgą laiką buvo būtini kaip svetainės turinys. Žmonėms patinka vaizdo įrašai, jie yra įdomūs. Tai yra viena efektyviausių internetinės rinkodaros priemonių.

Vaizdo įrašai yra puiku, tačiau jie turi būti ir gerai apgalvoti. Išmanusis video yra gerai apgalvotas, turintis tikslą ir prasmę. Nebeužtenka vien pasiimti iš Youtub ir įsidėti į savo svetainę video ir jais apkrauti svetainę. Vienas gerai apgalvotas, aukštos kokybės vaizdo įrašas yra kur kas geriau nei keliolika atsitiktinai surinktų.

Piktogramos

Piktogramos, kuriose naudojamos spalvos bei šešėliai pagyvina svetainės vaizdą ir suteikia fizinį pasaulio pajutimą bei tekstūrą. Vokas ar kalendorius yra puikūs piktogramų pavyzdžiai. Labai svarbu, kad piktogramos atrodytų trimatės ir būtų tikroviškos.

 

2020 m. Tikimės pamatyti daugybę švarių, ryškių, akį traukiančių svetainių su patobulinta vartotojo patirtimi, kuriose naudojama animacija ir vaizdo įrašai. Ir mūsų nykštys galėtų atsipūsti su nykščiams patogiu dizainu!