Kodėl verta naudoti WordPress

Kodėl verta naudoti WordPress

Svarstote kurti savo įmonei svetainę arba norite atnaujinti jau esamą? Čia yra 10 priežasčių, kodėl „WordPress“ platforma yra tokia populiari, ir kodėl galbūt norėsite apsvarstyti galimybę kurti savo įmonės svetainę naudojant  „WordPress“ platformą.

  1. Paprastas naudojimas

WordPress yra labai lengva naudoti. Norite sukurti naują kategoriją, puslapį, produktą ar įrašą? Su WordPress tai galėsite atlikti labai nesudėtingai. Vartotojo valdymo skydelis yra paprastas ir lengvai suprantamas kiekvienam. Norint atlikti korekcijas svetainėje Jums nereikės atlikti jokio programavimo, tiesiog galėsite įtraukti naujus elementus iš sąrašo ar pašalinti jau nereikalingus esamus. Kadangi WordPress administravimas yra toks paprastas, dirbdami su šia platforma sutupysite daugiau laiko nei kad dirbami su kita platforma.

  1. Tvarkykite savo svetainę iš bet kurio kompiuterio

Norint atlikti korekcijas savo sukurtoje svetainėje ar įkelti kažką naujo jums tereikės turėti naršyklę. Galite prisijungti iš bet kurio prie interneto prijungto kompiuterio ir tvarkyti savo svetainę.

  1. Nereikia HTML redagavimo ar FTP programinės įrangos

WordPress yra autonominė sistema, kuriai nereikia HTML redagavimo programinės įrangos. Galite sukurti naują vetainę ar tinklaraščio įrašą, suformatuoti tekstą, įkelti vaizdus (ir juos redaguoti), įkelti dokumentus, vaizdo failus, vaizdų galerijas ir kt., Be jokio papildomo HTML ar FTP programinės įrangos.

  1. Paieškos sistemos mėgsta WordPress svetaines

WordPress platformos kodas yra labai švarus ir paprastas, todėl paieškos sistemoms yra lengva jį skaityti ir indeksuoti svetainės turinį. Be to, kiekvienas puslapis, įrašas ir vaizdas gali turėti savo metažymų raktinius žodžius, aprašą ir pavadinimą bei būti optimizuoti konkretiems raktiniams žodžiams, kad būtų galima labai tiksliai optimizuoti paieškos variklius. Taip pat kuriant svetainę galite naudoti žymas, kad dar labiau padidintumėte savo paieškos sistemos optimizavimo pastangas.

  1. Jūs kontroliuojate savo svetainę

Jums daugiau neteks laukti kol jūsų interneto dizaineris atliks paprastus jūsų puslapio atnaujinimus. Naudodami WordPress galite valdyti beveik visus savo svetainės aspektus ir patys galite lengvai atlikti šiuos paprastus atnaujinimus.

  1. Jūsų svetainės dizainas yra 100% pritaikomas

WordPress veikia kaip jūsų svetainės variklis. Svetainės išvaizda gali būti 100% pritaikyta, kad jūsų prekės ženklas galėtų sužibėti jūsų svetainėje ir suteikti unikalią patirtį jūsų lankytojams.

  1. Įdiegtas tinklaraščių funkcionalumas

Kadangi WordPress iš pradžių buvo sukurta kaip internetinių dienoraščių platforma, tinklaraščių rašymo galimybės yra integruotos ir, jei pageidaujama, jas lengva integruoti. Nudodami tinklaraščio funkcionalumą kurdami savo svetainę galite paversti ją dar patrauklesnia ir patogesnia naudoti.

  1. Išplėskite savo svetainės funkcionalumą naudodami papildinius

Norite pridėti renginių kalendorių, vaizdo įrašų galeriją, „Twitter“ kanalą, „Facebook“ nuorodą ar pageidaujate kitų funkcionalumų? WordPress leidžia jūsų norus išpildyti naudojant papildinius, iš kurių dauguma yra nemokami arba už prieinamą kainą.

  1. Jūsų puslapis gali augti augant jūsų verslui

WordPress svetainės yra lengvai koreguojamos bei naujinamos. Savo svetainėje galite turėti šimtus tūkstančių kategorijų ar tinklaraščio įrašų, ir puslapio veikimas nuo to nebus pažeistas ar sulėtėjęs.

  1. Turi kelis vartotojus

Kaip WordPress svetainės administratorius, galite nustatyti kelis svetainės vartotojus ir kiekvienam vartotojui priskirti prieigos lygius ir galimybes. Tokiu būdu apsaugosite savo svetainę bei joje talpinamą informaciją. Jums norimą informaciją galės koreguoti tik jūsų patvirtinti vartotojai.